Navidiamond Multimedya Cihazları

Navidiamond Multimedya Cihazları
Navidiamond Multimedya Cihazları

Bir otomobilin en full paketi olarak tabir edilen donanım seviyesinde iç mekan modern bir görüntüye sahipken boş donanımda eksiklik göze çarpar. Ön göğüse eklenecek bir ekran iç mekana premium bir hava katar. Örneğin edition bir astra ile opsiyonlu navigasyon sisteme sahip bir astranın iç mekanını karşılaştıralım. Birçok araçta park sensörü mevcuttur ama sürücüler yinede geri manevralarda tamponu çarpabilirler. Sesli uyarı sistemi özellikle alçak mantarları tespit edemez, geri manevra yaparken tüm cisimleri oem cihaz ekranın görebilirsiniz.

Arka bölümü görebildiğiniz için çok daha rahat geri manevra yapabilirsiniz. Önemli bir diğer hususta çocuklardır. Aracın arkasında bulunan çocukları aynalardan göremeyebilirsiniz. Geri vitese taktığınız an aracın arkasını geniş bir görüntü ile gösteren ve mesafe takip çizgileri ile cisimlerin uzaklıklarını görebildiğiniz oem ekranı ile geri geri park ederken veya giderken çok rahat edeceksiniz. Birçok trafik kazasının nedeni cep telefonudur. Herhangi bir çağrı geldiğinde cepten telefon çıkarılmaya uğraşılır, dokunmatik ile çağrıya cevap verip kulağa götürülene kadar 6-10 saniye bu işe odaklanırsınız.

Trafikte birkaç saniyelik dikkat dağınıklığı çok büyük kazalara neden olabilir. Oto multimedya cihazınızı telefonla eşleştirdiğinizde araca her binmeniz de telefonunuz oem cihazla bağlantı kurar. Gelen tüm aramalar cihaz ekranında görünür, çağrı geldiğinde direksiyondaki cevap tuşuna basmanız yeterlidir. Aracın radyo müzik sistemi sesi kapatılır ve karşı ses araç hoparlöründen verilir. Cihaza ait mikrofondan ses ulaştırılır. Yoldan gözünüzü ayırmadan telefon görüşmelerinizi yapabilirsiniz.