Navidiamond Oto Görüntü ve Ses Sistemleri

Navidiamond Oto Görüntü ve Ses Sistemleri
Navidiamond Oto Görüntü ve Ses Sistemleri

Oto görüntü sistemleri çağımızın en yararlı icatlarından biridir. toplam 81 ili ve 950 ilçeyi tam detaylı en güncel olacak türkiye haritasını bünyesinde barındırır. baslangıc ve bitiş noktalarını kestirme (kısa) ve ya ana yollardan (kolay) gitme tercihine baglı olarak farklı rota cizme özeligi bulanan oto göruntu sistemlerinde;rotayı similasyon yapabilme,kalan mesafe ve tahmini varıs bilgilerini sunma,yabancı ülkelerin haritalarını yükleyebilme, gece ve gündüz ekran sürüş modlarıyla yol tarifini kaliteli hale getirme,hız limitlerini gösterebilme ve her hangi bir kural ihlalinde sesli uyarı ile sürücüyü ikaz etme,yol tabelaları ve serit bilgilerini gösterme,pusula ve gps konum bilgileri,geri manevralarda ekrana yansıtılan arka kamera görüntüsü ve cisimlere olan yakınlıga göre verilen sesli komutlar ile kolay park edebilme özelliği,gps uydusu üzerinden güncel tarih ve zamanı güncelleme özellikleri de bulunmaktadır.

geçmişte gidilen bir yeri sık kullanılanlar listesine alabilir, bir sonraki girişinizde adres girişiyle ugraşmadan kolay bir sekilde rotayı oluşturabilirsiniz. sürüş sırasında yanlış yola sapıldıgında otomotik olarak yeni rota hesaplanır, sürücünün ikinci bir giriş yapmasına ve dikkatinin dagılması engellenmiş olur.

gelişmiş multimedya özellikleri bulunan oto görüntü sistemlerinde koltuk baslarına monte edebilir video, müzik, resim ve e-book dosyalarını acabilir uzun yol yolculuklarını daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.